Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m
Naša cena s DPH:
5,37 €
Naša cena bez DPH:
4,48 €

ks
Bežná cena:
9,19 €
Ušetríte:
3,82 €
Zľava:
41,51%
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1045472
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Duplexní kabel 50/125, OM2, SC/SC, 1m

Parametre

Parameter Popis
Typ komponenntu Kabel propojovací
Prevedenie Optické
Typ optického kabelu Multimode 50/125
Typ optického konektoru SC / SC

Diskusia