Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 1m

Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 1m

Duplexní kabel 62,5/125, LC/SC, 1m
Naša cena s DPH:
6,84 €
Naša cena bez DPH:
5,70 €

ks
Bežná cena:
7,55 €
Ušetríte:
0,71 €
Zľava:
9,38%
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
10101031
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Duplexní kabel 62,5/125, LC/SC, 1m

Parametre

Parameter Popis
Typ komponenntu Kabel propojovací
Prevedenie Optické
Typ optického kabelu Multimode 62,5/125
Typ optického konektoru LC / SC

Diskusia