Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 10m

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 10m

Duplexní kabel 9/125, LC/LC, délka 10m
Naša cena s DPH:
13,29 €
Naša cena bez DPH:
11,07 €

ks
Bežná cena:
19,72 €
Ušetríte:
6,43 €
Zľava:
32,62%
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
10101007
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Duplexní kabel 9/125, LC/LC, délka 10m

Parametre

Parameter Popis
Typ komponenntu Kabel propojovací
Prevedenie Optické
Typ optického kabelu Singlemode 9/125
Typ optického konektoru LC / LC

Diskusia