Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 2m


Duplexní kabel 9/125, LC/LC, 2m
Naša cena s DPH:
19,88 €
Naša cena bez DPH:
19,88 €

ks
Výrobca:
LYNX CS
Katalógové číslo:
1045515
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Duplexní kabel 9/125, LC/LC, 2m

Diskusia



Tento web používa cookies

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Informace o souborech cookies