Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 3m

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 3m

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, délka 3m
Naša cena s DPH:
29,51 €
Naša cena bez DPH:
24,59 €

ks
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
10101004
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, délka 3m

Parametre

Parameter Popis
Typ komponenntu Kabel propojovací
Prevedenie Optické
Typ optického kabelu Singlemode 9/125
Typ optického konektoru LC / LC

Diskusia