Duplexní kabel 9/125, SC-SC, 0,5m

Duplexní kabel 9/125, SC-SC, 0,5m

Duplexní kabel 9/125, SC-SC, 0,5m
Naša cena s DPH:
5,61 €
Naša cena bez DPH:
4,67 €

ks
Bežná cena:
7,32 €
Ušetríte:
1,71 €
Zľava:
23,44%
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
10100994
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Duplexní kabel 9/125, SC-SC, 0,5m

Parametre

Parameter Popis
Typ komponenntu Kabel propojovací
Prevedenie Optické
Typ optického kabelu Singlemode 9/125
Typ optického konektoru SC / SC

Diskusia