Jídelní set Halle 2

Akcia
Jídelní set složený z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Rohová lavice je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm, hrany jsou opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Lavice ...

Popis tovaru

Jídelní set složený z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Rohová lavice je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm, hrany jsou opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Lavice má pod sedáky 10 cm hluboké úložné prostory. Čalounění je ze speciálních PUR pěn odolných proti prosezení. Lze vybrat z několika druhů čalounění a dezénu. Deska stolu je vyrobena z lamina o síle 18 mm. Kostra židle je z bukového masivu. Dodáváno v demontu. Lavice je pravolevá - libovolné umístění lavice do pravého nebo levého rohu.

Jídelní set je sestaven z následujích komponentů:
- rohová lavice, rozměry rohu 163x123 cm, výška 83 cm, výška sedu 46 cm, hloubka sedu 56 cm
- stůl (nerozkládací), rozměry 70x110 cm
- 2x židle Nela, rozměry sedáku š45xh39 cm, výška sedu 46 cm, výška 91 cm

Předpokladem pro umístění lavice je pravoúhlý roh místnosti. Vyobrazené čalounění je 992 (vzor)/991.

Židle jsou vyrobeny z masivního buku a mořeny do barvy laminovaných desek ve vzorníku. To znamená, že židle si podrží kresbu bukového dřeva a pouze barva židle je adekvátní barvě laminované desky. Navíc nelze dodržet návaznost pruhů u pruhovaných látek a vzorů u vzorovaných látek, proto doporučujeme vzorovanou látku pouze na opěráky.