OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121, JD119B)

OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (J4858C, X121, JD119B)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna
J4858C, X121
- Vhodné pro optické kabely sing
Naša cena s DPH:
17,66 €
Naša cena bez DPH:
14,72 €

ks
Bežná cena:
30,60 €
Ušetríte:
12,94 €
Zľava:
42,27%
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1018401
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna

*** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B)

- Vhodné pro optické kabely singlemode 9/125
- Vlnová délka 1310nm
- Dosah 10km na vlákně 9/125um
- Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um
- V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I
- V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet
- Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP)
- Duplexní LC konektor
- Napájení 3,3V
- Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)

Diskusia