Optická spojka multimode duplex SC-SC

Optická spojka multimode duplex SC-SC

SC/SC duplex spojka Multimode (1ks)
Naša cena s DPH:
19,13 €
Naša cena bez DPH:
15,95 €

ks
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1045714
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

SC/SC duplex spojka Multimode (1ks)

Parametre

Parameter Popis
Typ komponenntu Spojka, rozdvojka, ostatní konektory
Prevedenie Optické

Diskusia