Optická spojka multimode simplex ST/SC

Optická spojka multimode simplex ST/SC

ST/SC spojka multimode (1ks)
Naša cena s DPH:
0,73 €
Naša cena bez DPH:
0,61 €

ks
Bežná cena:
1,24 €
Ušetríte:
0,51 €
Zľava:
41,35%
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1045719
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

ST/SC spojka multimode (1ks)

Parametre

Parameter Popis
Typ komponenntu Spojka, rozdvojka, ostatní konektory
Prevedenie Optické

Diskusia