Optická spojka singlemode duplex LC-LC

Optická spojka singlemode duplex LC-LC

LC/LC duplex spojka - pro singlemode vlákna
Naša cena s DPH:
1,47 €
Naša cena bez DPH:
1,23 €

ks
Bežná cena:
2,62 €
Ušetríte:
1,15 €
Zľava:
43,58%
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1010081
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

LC/LC duplex spojka - pro singlemode vlákna

Parametre

Parameter Popis
Typ komponenntu Spojka, rozdvojka, ostatní konektory
Prevedenie Optické

Diskusia