Optická spojka singlemode simplex ST/ST

Optická spojka singlemode simplex ST/ST

ST/ST spojka singlemode (1ks)
Naša cena s DPH:
6,55 €
Naša cena bez DPH:
5,45 €

ks
Výrobca:
LYNX CS
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
10101222
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

ST/ST spojka singlemode (1ks)

Diskusia