Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač s
Naša cena s DPH:
49,85 €
Naša cena bez DPH:
41,54 €

ks
Bežná cena:
58,23 €
Ušetríte:
8,38 €
Zľava:
14,39%
Výrobca:
Planet
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1046478
Záruka:
2 roky
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové segmenty vždy kolizně odděleny a tudíž jejich dosah je vždy maximální.

- 1 port 100 Base-TX, Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps) - IEEE 802.3µ
- 1 port 100 Base-FX, Full Duplex (100/200 Mbps) - IEEE 802.3µ, multi mode 50/125 µm, 62,5/125 µm, dosah 2 km
- 1k MAC adres, 128kB buffer, přepínání Store and Forward, neblokující
- FT-801 - ST konektor
- FT-802 - SC konektor
- FT-803 – MT-RJ konektor
- podpora LFP (link fault pass through) a LLCF (link loss carry forward) a LLR (link loss return)
- napájení z externího adaptéru 5V(2A) DC

Diskusia