Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTYFast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (S
Naša cena s DPH:
72,00 €
Naša cena bez DPH:
60,00 €

ks
Bežná cena:
102,39 €
Ušetríte:
30,39 €
Zľava:
29,68%
Výrobca:
Repotec
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1046692
Záruka:
2 roky
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTY
Fast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC)
Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL
Konektory : 2xSC (optika), 1x RJ45 (metalika)
Přijímač: optika singlemode s vlnovou délkou 1300nm
Délka optického spoje max. 15km
Záruka - 24 měsíců

Parametre

Parameter Popis
Technológia konvertora Fast Ethernet 10/100Mbps
Konvertor pre optiku typu Singlemode kabely
Modularita konvertoru Ne

Diskusia