Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený)

Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený)

Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený)

Univerzální řešení převo
Naša cena s DPH:
48,59 €
Naša cena bez DPH:
40,50 €

ks
Bežná cena:
56,55 €
Ušetríte:
7,96 €
Zľava:
14,07%
Výrobca:
Repotec
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1018407
Záruka:
2 roky
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený)

  • Univerzální řešení převodníku. Teprve vložením optického SFP modulu rozhodnete, zda bude konvertor pro multi nebo singlemodovou optiku s přenosovou rychlostí 10/100Mbps nebo 1000Mbps
  • Do konvertoru je potřeba vždy zasunou optický SFP modul
  • Vyhovuje standardům IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet, IEEE802.3x Flow Control
  • Poskytuje 1x 1000BASE-T port, 1x mini-GBIC slot/port podporující multi-mode nebo single-mode vlákno
  • Podpora Full-Duplex a auto-negotiation modu pro optický port
  • Protocol: CSMA/CD
  • Přenosová rychlost: 2000 Mbps (full duplex)
  • Napájení 5V/2A, max 5W
  • Záruka: 24 měsíců

Podobné tovary



Diskusia