Rohový jídelní set Kréta 3

Jídelní set složený z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Rohová lavice je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 36 mm, boční hrany jsou opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. L...

Popis tovaru

Jídelní set složený z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Rohová lavice je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 36 mm, boční hrany jsou opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Lavice má celočalouněný sedák, opěrky jsou kombinací laminové desky a naložených čalouněných opěráčků. Čalounění je ze speciálních PUR pěn odolných proti prosezení. Lze vybrat z několika druhů čalounění a dezénu. Deska stolu je vyrobena z lamina o síle 18 mm, stůl je rozkládací o 40 cm na kraj. Lavice je pravolevá a je vyobrazena ve variantě s laminovými boky. Židle jsou vyrobeny z masivního buku a mořeny do barvy laminovaných desek ve vzorníku. To znamená, že židle si podrží kresbu bukového dřeva a pouze barva židle je adekvátní barvě laminované desky. Navíc nelze dodržet návaznost pruhů u pruhovaných látek a vzorů u vzorovaných látek, proto doporučujeme vzorovanou látku pouze na opěráky. Dodáváno v demontu.

Vyobrazený jídelní set je naceněn z následujích komponentů:
- rohová lavice Kréta, rozměry rohu 125x165 cm, výška 88 cm, hloubka 57 cm, hloubka sedu 52 cm, výška sedu 46 cm
- rozkládací stůl Kréta, rozměry 110x70 cm, rozklad + 40 cm, výška 77 cm
- 2x židle Laura, rozměry sedáku š44xh44 cm, výška sedu 45 cm, výška 98 cm

Předpokladem pro umístění lavice je pravoúhlý roh místnosti. Vyobrazené čalounění je ekokůže 0130.

Lavici je možné vybrat ve 3 rozměrových variantách a také ve variantě s celočalouněnými boky. Stůl Kréta lze objednat ve více rozměrech.

Komponenty lze zakoupit samostatně - viz. položky.