SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet compatible

SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet compatible

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10k
Naša cena s DPH:
18,15 €
Naša cena bez DPH:
15,12 €

ks
Bežná cena:
21,29 €
Ušetríte:
3,14 €
Zľava:
14,77%
Výrobca:
XtendLan
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
1018257
Záruka:
2 roky
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco a Planet kompatibilní

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

Vlnová délka vysílače 1310nm.
Vlnová délka přijímače 1550nm.
Marže nejméně 12dB.
Doporučený dosah 3km.

Vysílání:
Výkon min. -9dBm, max. -3dBm (pro vlákno 9/125um).
Vlnová délka: 1270-1355nm, spektrální šířka (RMS) 4nm.


Příjem v rozsahu 1480-1580nm.
Citlivost -21dBm pro BER<1e-12. Saturace přijímače při -3dBm, pro BER<1e-12. ORL 12dB

Podobné tovary



Diskusia