TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15km

TP-Link MC210CS - Transreciever 1000TX/1000FX konvertor, SM, SC, 15km

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mod
Naša cena s DPH:
48,75 €
Naša cena bez DPH:
40,62 €

ks
Bežná cena:
54,22 €
Ušetríte:
5,47 €
Zľava:
10,09%
Výrobca:
TP-LINK
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
438087
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem.

Hlavní vlastnosti:
- 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu
- 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení
- Single-mode vlákno 9/125 µm
- Vlnová délka: 1310 nm
- Dosah: 15 km
- Auto MDI-II/MDI-X

Porty:
- 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu, konektor RJ-45
- 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex)

Podporované standardy:
IEEE 802.3ab 1000Base-TX
IEEE 802.3z 1000Base-FX

Napájení:
Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A

Pracovní podmínky:
Teplota: 0° až +40°C
Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing)

Rozměry:
95 x 73 x 27 mm

Hmotnost:
0,2 kg

Parametre

Parameter Popis
Technológia konvertora Gigabit Ethernet 1000Mbps
Modularita konvertoru Ne

Diskusia