TP-Link TL-SG3216 JetStream™ switch 16x 10/100/1000 Mbs, 2x SFP combo, managed

TP-Link TL-SG3216 JetStream™ switch 16x 10/100/1000 Mbs, 2x SFP combo, managed

Profesionální plně nastavitelný 16-portový Gigabitový switch, který lze díky SFP slotům osa
Naša cena s DPH:
169,56 €
Naša cena bez DPH:
141,30 €

ks
Bežná cena:
188,69 €
Ušetríte:
19,13 €
Zľava:
10,14%
Výrobca:
TP-LINK
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
438067
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

Profesionální plně nastavitelný 16-portový Gigabitový switch, který lze díky SFP slotům osadit až dvěmi optickými moduly. Výborné řešení pro zakončení, nebo prodloužení optické trasy. Optimalizován pro hlasové služby a video aplikace.

Switch je plně nastavitelný přes webové rozhraní. Obsahuje řadu pokročilých funkcí, které zrychlí Vaší síť a sníží riziko napadení sítě na minimum. Umožňuje také vytvářet virtuální sítě (VLAN) ve standardu 802.1Q čímž zajišťuje zpětnou kompatibilitu i se zařízeními od jiných výrobců. V zařízení je také možné nastavovat priority buď pro jednotlivé porty nebo pro jednotlivá zařízení splňující standard 802.1p. Uživatelé jistě ocení možnost levného rozšíření o optické moduly, možnost montáže do 19" racku a stavové LED diody, díky kterým lze sledovat aktuální stav sítě a switche.

Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimentions( W x D x H ) 17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 32Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 512KB
Packet Forwarding Rate 23.8Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups,
containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC
Package Contents Switch;
Power Cord;
Quick Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kit;
Rubber Feet
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Rack mounted 19"
Technológie Gigabit Ethernet 1000Mbps
Management SNMP/RMON
Maximálny počet portov 16
Rozšíriteľnosť Ne
Funkcia PoE po portoch (Power over Ethernet) Ne

Diskusia