Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX
Naša cena s DPH:
55,72 €
Naša cena bez DPH:
46,43 €

ks
Bežná cena:
58,55 €
Ušetríte:
2,83 €
Zľava:
4,84%
Výrobca:
ZyXEL
Dostupnosť:
Skladom ext.
Katalógové číslo:
32833
Nákup na splátky:
Quatro kalkulačka Splátková kalkulačka



Popis tovaru

SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX

Parametre

Parameter Popis
Typ príslušenstva Mini-GBIC (SFP) moduly

Diskusia