Prísl. k sieťovým prvkom

Zoradiť


  • GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 50m

    Síťový kabel
    Naša cena s DPH: 22,10 €
    Naša cena bez DPH: 22,11 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: GEM250630
    Výrobca: Gembird
  • Riton záme pro nástěnný rozvaděč 001 + ÚCHYT

    Naša cena s DPH: 22,70 €
    Naša cena bez DPH: 22,65 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: CAB271249
    Výrobca: Triton
  • Mini GBIC TP Module

    Optický modul, 100m, 1000Base-T, RJ-45
    Naša cena s DPH: 23,40 €
    Naša cena bez DPH: 23,43 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: OST931175
    Výrobca: Ostatní
  • TP-Link TL-SM321B-2

    Obousměrný SPF modul WDM, který podporuje nejnovější standard 1000Base-BX. Nabízí přenosovou vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber).
    Naša cena s DPH: 23,70 €
    Naša cena bez DPH: 23,71 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: TPL425844
    Výrobca: TP-LINK
  • TP-Link TL-SM321A-2

    Obousměrný SPF modul WDM, který podporuje nejnovější standard 1000Base-BX. Nabízí přenosovou vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber). Vlnové délky: Tx: 1550 nm / Rx: 1310 nm.
    Naša cena s DPH: 23,70 €
    Naša cena bez DPH: 23,71 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: TPL425843
    Výrobca: TP-LINK
  • TP-Link TL-FC111A-20

    Kompaktní megabitový metalicko-optický převodník s rozhraními 1 x SC a 1 x RJ45. Pracuje se standardy 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX. Umožňuje automatické vyjednávání v režimu přenosu Half-Duplex / Full-Duplex.
    Naša cena s DPH: 25,80 €
    Naša cena bez DPH: 25,76 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: TPL425849
    Výrobca: TP-LINK
  • TP-Link TL-FC111B-20

    Kompaktní megabitový metalicko-optický převodník s rozhraními 1 x SC a 1 x RJ45. Pracuje se standardy 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX. Umožňuje automatické vyjednávání v režimu přenosu Half-Duplex / Full-Duplex.
    Naša cena s DPH: 25,80 €
    Naša cena bez DPH: 25,76 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: TPL425850
    Výrobca: TP-LINK
  • TP-Link UE300

    USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér
    Naša cena s DPH: 26,70 €
    Naša cena bez DPH: 26,74 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: TPL425454
    Výrobca: TP-LINK
  • Nedis ZBRC10WT

    Dálkové Ovládání SmartLife, Zigbee, Počet tlačítek: 4, Android™ & iOS, Bílá
    Naša cena s DPH: 27,00 €
    Naša cena bez DPH: 26,96 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: NED321325
    Výrobca: Nedis
  • TP-Link TL-SM5110-SR

    Multi-mode SFP+ LC Transceiver pracující s vlnovou délkou 850 nm s dosahem až 300 metrů. Podporuje DDM, je kompatibilní s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement. Rozhraní: 2 x LC.
    Naša cena s DPH: 29,00 €
    Naša cena bez DPH: 28,97 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: TPL425841
    Výrobca: TP-LINK
  • TP-Link TL-FC311A-2

    Výkonný opticko-metalický převodník pro přenos dat na vzdálenost až 2 km. Pracuje s 9/125 µm single-mode optickým vláknem.
    Naša cena s DPH: 31,20 €
    Naša cena bez DPH: 31,19 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: TPL425847
    Výrobca: TP-LINK
  • TP-Link TL-FC311B-2

    Výkonný opticko-metalický převodník pro přenos dat na vzdálenost až 2 km. Pracuje s 9/125 µm single-mode optickým vláknem.
    Naša cena s DPH: 31,30 €
    Naša cena bez DPH: 31,33 €
     
     
    Dostupnosť: Skladom ext.
    Katalógové číslo: TPL425848
    Výrobca: TP-LINK




Mena

Vyberte menu:
E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.

*  



Tento web používa cookies

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Informacie o súboroch cookies